Zase o dva kroky před nimi! Jak jsme řekli, tak jsme i učinili: v pátek 3.11. jsme znovu vyrazili z naší stověžaté matičky na venkov za účelem nahrávání. Tentokrát ovšem byl cílem naší cesty Myšlín, nedaleko Mnichovic. V potu tváře jsme tak opět s neutuchající vervou nahrávali až do nedělního večera a jak se již stalo dobrým zvykem, brzo se v Panopitku objeví nové fotografie jakmile budou zpracovány a převedeny do Mike-o-vize.
Nahrané písničky se objeví až o něco později... :")

Při pohledu do panoptika si můžete ověřit, že uniknuvší informace o začátku nahrávání desky není úplně mimo. Dokumentace se týká první nahrávací session v našem mobilním studiu, které se protentokrát usídlilo v Břežanech nedaleko řeky Sázavy.

Nahrávání započalo! V pátek zhruba kolem 9 hodiny večerní jsme začali nahrávat naše nové album s pracovním názvem "Metafora, vole" a s malými přestávkami na spánek, jídlo a občasné nadechnutí jsme dřeli v potu tváře až do nedělního rána. A tvrdá práce přinesla své ovoce: máme nahrané již tři písně z nového alba! Ale zde se nezastavíme! Při přístím nahrávání, půjdeme ještě dál a splníme plán na 130%! Abychom album měli nahrané ještě před koncem pětiletky... :")

Ano, přátelé a kamarádi, koncert je za námi. Troufnu si jej označit za povedený vstup do nové éry salátování. Nyní nás čeká spousta zkoušení a nahrávání a také pomalu bude na čase stanovit datum příštího koncertu, není-liž pravda. Tedy důvodů sledovat tyto stránky je mnoho, nebojte se, dočkáte se.

Mrkněte do Panoptika, je tam malá novinka :)

Zpátky ke kořenům!
Mike je zpět!
Ano, čtete správně, Saláti jsou zpátky v původní, klasické a té jediné správné sestavě. Bubeník Mike se vrátil nejen zpět do Čech, ale především zpátky do našich řad. A navzdory některým jízlivým komentářům v guestbooku ( :P ) naše kapela začala vyvíjet horečnou aktivitu. Pravda je taková, že už před časem začaly intenzivní práce na našem novém albu. Pokud vše půjde podle plánu, mělo by být tentokrát obsahovat 2x tolik písní a až o 43% více rytmiky a harmonie...